Kurs na prawo jazdy w Płocku tel.513 934 659 ul. Dobrzyńska 39 lub Armii krajowej 2/2 piętro 1, 09-400 Płock

centrum.fabrykakierowcow@gmail.com

Kurs kat. A

Chcesz uzyskać uprawnienia do kierowania motocyklem? Serdecznie zapraszamy na kurs prawa jazdy kategorii A. Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności pozwalające na bezpieczne kierowanie motocyklami o pojemności powyżej 50cm3. Nauka jazdy kat. A w naszym ośrodku szkoleniowym to gwarancja solidnego przygotowania zarówno do egzaminu, jak i codziennego kierowania pojazdem jednośladowym. Kurs na motocykl prowadzony jest przez nas w Płocku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Jak zdobyć prawo jazdy na motocykl?

Chcąc zdobyć prawo jazdy na motocykl, należy w pierwszej kolejności zapisać się kurs. Wiek potrzebny do uzyskania takiego dokumentu jest zależny od tego, czy wcześniej zdobyliśmy już kategorie A1 oraz A2. Często te uprawnienia otrzymuje się jeszcze przed uzyskaniem pełnoletności. Pozwala to na późniejsze podejście do egzaminu kategorii A w wieku 20 lat. W przeciwnym razie prawo jazdy na motocykl można zrobić dopiero po 24. roku życia. Innymi koniecznymi warunkami są ważne badania lekarskie, ukończenie szkolenia oraz zdanie państwowego egzaminu.

Jakie pojazdy pozwala prowadzić prawo jazdy A?

Prawo jazdy A upoważnia do prowadzenia jednośladów z silnikiem spalinowym lub elektrycznym bez ograniczeń pojemności silnika oraz wielośladów w postaci motocykla z bocznym wózkiem czy trójkołowców. Dokument ten zezwala też na prowadzenie motoru z przyczepą o wadze nieprzekraczającej jego masy i własnej do 100 kg.

Jak wygląda nauka jazdy kat. A w Fabryce Kierowców?

W naszej szkole jazdy przeprowadzamy zajęcia teoretyczne w dogodnym terminie dla kursanta, a praktyczna część odbywa się zarówno na placu manewrowym, jak i w ruchu drogowym. Fachowe podejście naszych instruktorów pomoże w szybkim tempie opanować tajniki jazdy motocyklem. Dzięki wieloletniemu doświadczaniu w nauce jazdy kategorii A jesteśmy w stanie dobrze przekazać zarówno podstawową wiedzę, jak i praktyczne wskazówki, które ułatwiają uzyskanie pozytywnego wyniku na egzaminie.